Kompresory

Ponúkame skrutkové a piestové kompresory Ingersoll-Rand pre priemyselné a dielenské aplikácie. Skrutkové kompresory dnes v priemysle zastupujú prevažnú väčšinu technológií na výrobu tlakového vzduchu. Táto rastúca potreba platí ako v remeselných dielňach a malých podnikoch tak veľkých priemyselných závodoch. Vďaka pokročilým technológiám vám skrutkové kompresory usporí nemalú čiastku v prevádzke.

Kompresory piestové

Vďaka osvedčenej konštrukcii a dosiahnutým výkonom sú piestové kompresory Ingersoll Rand celosvetovej uznávané za svoju spoľahlivosť, úspornosť a efektivitu.

Kompresory vysokotlakové

Piestové vysokotlakové kompresory INGERSOLL-RAND sú konštruované až do tlakov 350 bar. Majú liatinovú konštrukciu valcov a nerezové ventily s predĺženou životnosťou. Sú vybavené 4-pólovým motorom IP54. Olej AllSeason dovoľuje vykonávať servisné intervaly až po 2000 prevádzkových hodinách. Kompresory sú umiestnené na palete sa silentbloky.

Kompresory skrutkové

Ingersoll-Rand skrutkové kompresory made in Czech republik. Skrutkové kompresory sú vyrábané vo výrobnom závode Ingersoll-Rand v Uničove. Rotačné skrutkové kompresory ponúkajú to najlepšie z rokmi preverených designov a technológií, s novými pokročilými funkciami, ktoré zaisťujú najvyššiu úroveň spoľahlivosti, efektivity a produktivity.

Filtre

Trieda A - filtrácia aktívnym uhlím. Odstraňovanie olejových pár a pachov uhľohydráty, zaistenie maximálneho zostávajúceho obsahu oleja <0,003 mg / m (s vylúčením metánu) pri 21 ° C. (Ak je predradený filter triedy H).

Trieda H - Vysoko efektívna filtrácia oleja. Odstraňovanie častíc s veľkosťou do 0,01 mikrónu vrátane aerosóly vody a oleja, zaistenie maximálneho zostávajúceho obsahu aerosolu 0,01 mg / m (<0,01 časti na milión) pri 21 ° C. (Ak je predradený filter triedy G).

Trieda G - Univerzálna ochrana. Odstraňovanie častíc s veľkosťou do 1 mikrónu vrátane sa skondenzovanou tekutou vodou a olejom, zaistenie maximálneho zostávajúceho obsahu aerosolu 0,6 mg / m (<0,6 časti na milión) pri 21 ° C.

Trieda D - filtrácia prachu pre všeobecné použitie. BSPT filtre: Odstraňovanie častíc prachu s veľkosťou do 1 mikrónu. Prírubové filtre: Odstraňovanie častíc prachu s veľkosťou do 5 mikrónu.

Skrutkové s meničom

Chladiace sušiče

Produkty
Kontakty

MAVE Plus v.o.s.
Pasteurova 10
Olomouc
Česká Republika

+420 777 888 981
Obľúbené