AKU náradie

Akumulátorové náradie Ingersoll Rand 20V prináša vysoký výkon, ktorý potrebujete pre svoju prácu pri skrutkovaní, uťahovanie kolies automobilov, údržbe a rôznych opravách a operáciách, alebo tam, kde nie je možné z rôznych dôvodov použiť iné ako akumulátorové náradie, alebo zabezpečiť dodávku elektrickej energie, alebo mať k dispozícii stlačený vzduch. Napr. mimo osídlené oblasti, v poliach, pri opravách poľnohospodárskej techniky, pri montážach energetických rozvodov atď Akumulátorové náradie Ingersoll-Rand je tiež určené pre priemyselné aplikácie najmä rad QX. Akumulátorové náradie Ingersoll-Rand sa vyznačuje dlhou životnosťou - najlepšie vo svojej triede. Akumulátorové náradie Ingersoll-Rand má vynikajúci pomer sily a hmotnosti a ceny pre prístup v úzkych miestach.

 

AKU vŕtačky

Akumulátorové vŕtačky - skrutkovače Ingersoll-Rand 20V prináša vysoký výkon, ktorý toto akumulátorové náradie potrebuje pre prácu pri skrutkovanie, vŕtanie, na pracoviskách údržby a rôznych opravách a operáciách. Toto akumulátorové náradie je vybavené dobehovou brzdou motora, ktorá Vám umožní presnú prácu pri sériovom skrutkovaní.

AKU račne

Akumulátorové račne Ingersoll-Rand 20V prináša pohodlie a výkon. Vďaka svojim malým rozmerom, ktorými toto akumulátorové náradie disponuje, využijete pre svoju prácu pri uťahovaní - povoľovania v neprístupných miestach pri opravách automobilov, pri údržbárskych prácach a rôznych opravách a operáciách.

AKU brúsky

Akumulátorové brúsky Ingersoll-Rand prináša vysoký výkon tam, kde nie je možné z rôznych dôvodov zabezpečiť dodávku elektrickej energie, alebo mať k dispozícii stlačený vzduch. Napr. mimo osídlené oblasti, v poliach, pri opravách poľnohospodárskej techniky, pri montážach energetických rozvodov atď Všade tam oceníte toto akumulátorové náradie Ingersoll-Rand.

AKU príslušenstvo

AKU riadené náradie

Nový rad QX-AKU precízne skrutkovačov vám poskytne kontrolu, pohodlie a komunikáciu, ktoré potrebujete pre vaše montážne linky. Kompaktný, ergonomický dizajn, 8 užívateľsky programovateľných konfigurácií a riadenie utiahnutie s digitálnym snímačom momentu a uhla zvyšuje výkon nástroja do nových výšin.

Variant bezdrôtovej komunikácie poskytne kontrolu procesu s I / O, automatická konfigurácia prepínanie v real-time dáta archivácie až 10 nástrojov na modul riadenia komunikačného procesu (PCM)

 

AKU rázové uťahovače

AKU skrutkovače

Produkty
Kontakty

MAVE Plus v.o.s.
Pasteurova 10
Olomouc
Česká Republika

+420 777 888 981
Obľúbené