O nás

2003-2013 10 rokov autorizovaný distribútor a servis INGERSOLL-RAND

Spoločnosť MAVE Plus bola založená v roku 1995 ako obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom sortimentu pre vybavenie autoservisov a pneuservisov. Vzhľadom k rastúcim požiadavkám zo strany zákazníkov sme hľadali dodávateľa piestových a skrutkových kompresorov pre oblasť remesla a priemyslu. Po selekcii značiek na slovenskom trhu sme nadviazali spoluprácu so spoločnosťou KAESER KOMPRESSOREN, čím sa postupne menilo zameranie do industriálneho sektoru.

 

V roku 1998 sa súbežne s kompresormi vyvíjalo oddelenia industriálneho pneumatického náradia značiek Ingersoll Rand a Fiam. Vzhľadom k úspechom v predaji sme do roku 2002 vstúpili ako priamy dovozca náradia Ingersoll Rand pre Českú republiku. Týmto krokom sme ďalej rozšírili sortiment o nové produkty IR, predovšetkým elektricky riadené uťahovače a montážne vretena.

 

V súčasnej dobe sme spoločnosť zameraná na dodávky a predaj priemyselného náradia a kompresorov. Cieľom našej spoločnosti nie je len uspieť v predaji, ale ponúknuť zákazníkom kompletnosť služieb a zázemie. Jedná sa o návrhy technického riešenia pri nových projektoch, poradenský servis, predvedenie a zapožičanie náradia pre testovanie, meranie krútiacich momentov.

 

S rozvojom spoločnosti vzniklo aj značkové servisné stredisko pre záručný a pozáručný servis, kontrola náradia a kompresorov podľa prevádzkových hodín alebo v pravidelných servisných intervaloch na základe individuálnych servisných zmlúv so zákazníkom. Vykonávame produktové školenia priamo u zákazníka alebo v našej spoločnosti. Neoddeliteľnou súčasťou činnosti sú montáže technologických celkov, tj kompresorových staníc formou na kľúč alebo len čiastkových technológií v oblasti tlakového vzduchu.

 

Postupom času sme si vytvorili na slovenskom trhu pevnú pozíciu s produktmi a službami, ktorými oslovujeme našich zákazníkov v rôznych oblastiach priemyslu.

 

 

Produkty
Kontakty

MAVE Plus v.o.s.
Pasteurova 10
Olomouc
Česká Republika

+420 777 888 981
Obľúbené