Meranie momentu

Tieto meracie zariadenia sú ideálne pre rýchle a jednoduché zisťovanie krútiaceho momentu pneumatických a elektrických skrutkovačov a uťahovákov Ingersoll-Rand. Umožňuje meranie ako uťahovačov s klasickou vypínacou či klznou spojkou tak aj pulzných uťahovačov. Týmito zariadeniami možno overovať aj momentové kľúče.

Zariadenie na meranie momentu s integrovaným snímačom

Je meracie zariadenie ideálne pre rýchle a jednoduché zisťovanie krútiaceho momentu s integrovaným snímačom momentu. Ponúkame štyri modely pre pokrytie rozsahu momentov 0,1-30Nm.

Zariadenie na meranie momentu pre externé snímače

Je vyhodnocovacia jednotka bez integrovaného snímača určená pre pripojenie radu patentovaných snímačov odolných impulzom. Umožňuje dynamickú kontrolu krútiaceho momentu a simulovanie operácií vykonaných rôznym montážnym náradím.

Snímače momentu rotačné

Rotačné snímače sa používajú najmä pre snímanie dynamického krútiaceho momentu dosahovaného v priebehu uťahovacieho procesu pri práci s ručným náradím. S príslušnými skrutkovými simulátory odporúčanými firmou Ingersoll-Rand môžu byť tiež používané v laboratóriách a dielňach. Unikátny zlaté prúžky okolo tela snímače ponúkajú plynulé snímanie výkonu pre impulzné uťahovače a uťahovače s vypínacou spojkou Navrhnuté pre skrutkovače, uhlové uťahovače, impulzný náradie a momentové kľúče.

 

Snímače momentu stacionárne

Pevné snímače sa používajú ako v dielni, tak na montážnej linke. Umožňujú rýchlu kontrolu nastaveného krútiaceho momentu ručných, alebo elektrických uťahovačov. Pre overenie krútiaceho momentu sa obvykle používajú s zodpovedajúcim simulátorom spojov. Stupeň spoje na simulátore môže byť vymení, aby mohli byť dosiahnuté rôzne podmienky pre spoje od tvrdých až po mäkké. Snímače sa sadami skrutkových simulátorov sú veľmi dobre využiteľné pre nastavenie náradia a ich testovanie za rôznych podmienok skrutkových spojov.

Produkty
Kontakty

MAVE Plus v.o.s.
Pasteurova 10
Olomouc
Česká Republika

+420 777 888 981
Obľúbené