Koľajové systémy

 

Koľajové systémy tvoria základ akéhokoľvek systému pre manipuláciu s materiálem.Ingersoll Rand ponúka päť typov systémov z ľahkého hliníka a oceli.Kolejový systém Ingersoll-Rand = najefektívnejší systém posunuKvalitní pojazdový povrch, presné vedenie pojazdov a kĺbové závesy umožňujú pohybovať nákladom s maximálnou silou pre uvedenie v chod menšia ako 1,5% celkového nákladu.Vyložení sily požadovanej počas posuvu je menšia ako 1% aj keď sa náklad nachádza a je s ním rolovania na okraji koľajovej dráhy.

Rýchle a presné polohovanie a umiestnenie
Extrémne nízke sily vynaložené na rolovanie znamenajú veľmi rýchle a presné umiestnenie nákladu, aby bolo nutné pohybovať koľají vpred alebo vzad.

Znižovanie námahy a sily pracovníkov
Použitím bežného závesného systému je nutné pre premiestnenie 500kg nákladu 100 krát za deň vynaložiť silu ako by bolo premiestnené 3000kg. So systémom Ingersoll-Rand je potrebné vynaložiť silu menšie než 500kg, aby bola vykonaná rovnaká práca s tým, že žiadna ďalšia námaha k polohovanie pojazdovej koľajnice a nákladu už nie je potrebná.

Nosnosti
Žeriavové systémy INGERSOLL RAND sme schopní dodať s rozstupom až 9m a nosnosťou až 1360kg.

Komplexnosť
Systém ponúka okrem koľajových dráh tiež kompletné poslušnosti, vozíky, závesy, prvky pre vzduchové a elektrické vedenie atď

Systémy Monorail
Využívajú rovnaké prvky ako prvky pre systémy žeriavov. Zvyčajne sa používajú pre jednoosové požiadavky manipulácie. K dispozícii sú aj oblúkové prvky

 

 

Fotogaleria


Produkty
Kontakty

MAVE Plus v.o.s.
Pasteurova 10
Olomouc
Česká Republika

+420 777 888 981
Obľúbené